Home » Biz Kimiz

Biz Kimiz

Filiz halı yıkama firması uzun süredir bu sektörde yer alan özel bir halı yıkama firmasıdır. Ancak diğer firmalardan farklı olarak yalnızca halı yıkama değil yorgan, battaniye, koltuk, yatak ve stor & zebra perde gibi ürünlerinizin de yıkama işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Ataşehir ve tüm Anadolu yakası halkına yıllardır hizmet veren firmamız, teknolojinin de desteğini arkasına alarak çalışmalarını çok daha profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Filiz Halı Yıkama Firması, sektörün ihtiyacı olan her şeyi çok iyi biliyor ve müşterilerinin beklentilerini de en iyi şekilde karşılıyor, şimdi dilerseniz biz kimiz tanımını daha net bir şekilde yapalım:

  • Profesyonel bir ekip ve güçlü teknolojik makineler ile hizmet veren kurumsal bir firmayız.
  • Halılarınızı, koltuklarınızı gerekirse yerinde yıkayarak karşılıklı güven ilkesine bağlılığını gösteren profesyonel bir firmayız!
  • Vakumlu makineleri ile yıkama işlemlerini çok daha kusursuz bir noktaya taşıyan özel bir firmayız.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyan ve hızlı araçları ile en kısa sürede adreslerinize ulaşan firmamız zaman konusunda da sizlere hiçbir şekilde sıkıntı yaşatmıyor. Temizlik hizmetlerinden memnun kalmadığınız takdirde ücretsiz olarak hizmet verecek kadar kendine güvenen bir firmayız ve Ataşehir’de de çalışma hayatını sürdüren firmamız hafta içi olduğu gibi hafta sonu da hizmet vermektedir.

Beğenmezseniz Ücret Almıyoruz‘ sloganımızla müşteri adaylarımızı firmamızı denemeye bekliyoruz.